President’s Message

Vítám Vás ve společnosti Plastipak, společnosti, která staví na více než 50-ti letém odkazu rodiny Youngů.

Standardy a hodnoty, které stály u zrodu společnosti Plastipak, vedou naše kroky i dnes. Díky naším znalostem a pracovníkům jsme dokázali vylepšit naše produkty a dokázat, že usilujeme o inovace a excelenci, a z každého našeho obchodního vztahu učinit skutečný dar. Naše historie pozoruhodných prvenství a úspěchů byla umožněna pouze díky těmto neocenitelným spojením.

S pomocí našeho 50 let starého mota „Poskytovat obalová řešení prostřednictvím zapálených srdcí a myslí“ jsme se stali hrdým globálním lídrem na trhu obalů a recyklace, který svoji činnosti provádí s ohledem na životní prostředí.

Udržitelnost zůstává jednou z našich priorit a díky našim pracovníkům se naše iniciativy v tomto ohledu nadále rozvíjejí. Plastipak je nyní jedním z největších globálních výrobců špičkových recyklovaných PET materiálů. Díky našim čtyřem globálním recyklačním centrům společnost Plastipak disponuje značnou recyklační kapacitou.

Mohu každého ujistit, že veškeré naše činnosti jsou pokračujícím procesem. Zavázali jsme se být lídrem v šíření povědomí o udržitelnosti a samotné realizaci principu udržitelnosti a stát se společností, která pozitivně ovlivňuje životy svých zaměstnanců, jejich dětí a generací, které se teprve narodí. Děkujeme našim zákazníkům za příležitost a těšíme se na budoucí výzvy při zachování jejich přízně a důvěry.

S pozdravem,

William C. Young, prezident a výkonný ředitel společnosti
Plastipak Packaging, Inc