Odwiedź naszą stronę internetową

Sprawdź na naszej stronie internetowej pełną ofertę Creative Package Studio obejmującą sesje studyjne, trójwymiarowe skany, wirtualną przestrzeń detaliczną i inne rozwiązania. Odkryj idealną formę, innowacyjne rozwiązanie lub inspirujący pomysł i projektuj razem z nami, aby stworzyć własny pakiet!

Informacje o Creative Package Studio

Wykorzystywanie łańcucha dostaw

Nasz wewnętrzny zespół składa się z utalentowanych projektantów form przemysłowych, projektantów graficznych, deweloperów i pracowników sektora kreatywnego. Ewolucję mamy w genach, więc do każdego projektu podchodzimy ze świeżym spojrzeniem. Technologie i trendy nieustannie się zmieniają, dlatego ciągle usprawniamy nasze rozwiązania, aby stawić czoła coraz to nowszym problemom.

Wszechstronność

Rozumiemy, jakie cele mają właściciele marek i ich odbiorcy, i wprowadzamy świeże spojrzenie na ich projekty opakowań.

Dbałość o detale

Skupiamy się na ulepszeniu doświadczenia właścicieli marek i ich klientów, tworząc żywe projekty opakowań.

Pionierzy

Idziemy na czele procesu, aby pomóc właścicielom marek w znalezieniu prawdziwego potencjału, łącząc nasze zdolności w jedno rozwiązanie.

Sesje studyjne

Ideacja

Na pierwszym etapie sesji studyjnej wspólnie odkrywamy pomysły. Dzięki naszej dogłębnej wiedzy z zakresu trendów w branży opakowań pomagamy właścicielom marek dojść do dobrego pomysłu podczas burzy mózgów. Obejmuje to badania rynku, analizę trendów wśród konkurencji i innowacyjne pomysły.

Szkic

Na tym etapie pozwalamy tym odważnym pomysłom działać. Tworzenie koncepcji razem z właścicielami marek przyspiesza cały proces, ułatwiając stworzenie koncepcji nowych lub odświeżonych projektów opakowań.

Wsłuchujemy się w potrzeby klienta i tworzymy dokładnie to, co miał na myśli.

Wizualizacja

Wspólne pomysły przybierają rzeczywistą postać, gdy przekształcamy szkice w modele CAD i realistyczne obrazy.

Korzystamy z najnowszego oprogramowania, dzięki czemu nasi klienci zawsze otrzymują najwyższą jakość.

Wirtualna rzeczywistość

Po stworzeniu modelu CAD możemy umieścić go w symulacji rynkowej za pomocą wirtualnej rzeczywistości. Pomaga to wybrać najlepszą koncepcję poprzez zestawienie jej z konkurencyjnymi produktami w realistycznym środowisku.

Dzięki temu można łatwiej przeprowadzić „pierwszą konfrontację” z produktem w wirtualnym środowisku, gdyż nie trzeba czekać na stworzenie matryc do wyprodukowania próbek butelek. Razem wybierzemy właściwą opcję już za pierwszym razem.

Prototyp 3D

Z kilkudziesięciu szkiców otrzymujemy kilkanaście modeli CAD, a z nich wybieramy kilka koncepcji, które możemy wziąć do rąk, by podjąć ostateczną decyzję.

Nasze drukarki 3D pozwalają nam uzyskać od razu prototypy i poczuć ergonomię pojemnika, aby dokładnie zrozumieć formę, która trafi do produkcji.