Dowiedz się więcej o pracy w Plastipak

Innowacje w projektowaniu butelek

Satysfakcjonująca, wymagająca i innowacyjna – taka jest praca w Plastipak! Odkryj swój potencjał w firmie Plastipak, na skrzyżowaniu innowacji z plastikowymi opakowaniami i recyklingiem. Współpracuj z nami, aby ulepszyć doświadczenia ludzi z opakowaniami na całym świecie przy zastosowaniu naszych najnowszych systemów produkcji, technologii automatyzacji i robotyki oraz technik zdobnictwa za pomocą tuszu bezpośrednio na butelce. Dołącz do grona wykształconych pracowników, od techników przez inżynierów po innych specjalistów, którzy razem tworzą zróżnicowany zespół.

Podejmij pracę w branży opakowań z sztucznych, aby pomóc w dostarczaniu towarów i artykułów niezbędnych w codziennym życiu. Opakowania z sztucznych chronią produkty przed zanieczyszczeniem, pomagając dbać o zdrowie i higienę, a przy tym są bezpieczne i wytrzymałe. Dołącz do Plastipak, aby przyczynić się do poprawy życia ludzi na całym świecie.

Użyj swoich umiejętności technicznych w pracy z systemami produkcji seryjnej Plastipak m.in. w technologiach PET i HDPE. Bądź częścią globalnych innowacyjnych platform do produkcji szerokiego zakresu sztywnych pojemników z sztucznych o różnych kształtach i rozmiarach.

Dołącz do Plastipak, aby połączyć możliwości techniczne z umiejętnościami. Centrum Możliwości pozwala klientom zapoznać się w ramach praktycznych demonstracji z naszymi najbardziej innowacyjnymi technologiami oraz z wartością, jaką wnoszą na rynek. Pozwól ponieść się kreatywności w naszym Creative Package Studio w centrali, gdzie razem pracujemy nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych.

Wykorzystaj swoje kreatywne pomysły i umiejętności techniczne, aby doskonalić zrównoważone rozwiązania opakowaniowe w Plastipak. Wspieraj działania na rzecz zrównoważonej produkcji tworzywa czystego i pochodzącego z recyklingu zgodnie z naszym podejściem do recyklingu „od butelki do butelki”. Rozwijaj inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju, takie jak redukcja ciężaru opakowania, aby nieustannie zmniejszać nasz ślad węglowy.

Innowacje w projektowaniu butelek

Znajdź swoją karierę

To właśnie podstawowe wartości Plastipak tworzą fundament, który pozwala pracownikom rozwijać się w zdrowym środowisku pracy.

Dołącz do Plastipak, aby tworzyć opakowania dla najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych marek na świecie, takich jak Procter & Gamble, Kraft Heinz czy PepsiCo. Plastipak prowadzi działalność produkcyjną w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Afryce i Azji.

Innowacje w projektowaniu butelek

Znajdź swoją karierę

W Plastipak wierzymy, że aby odnieść prawdziwy sukces, firma musi zajmować się czymś więcej niż tylko zestawieniem zysków i strat. Musi kierować się solidnymi wartościami i zasadami. Plastipak to organizacja możliwości, a od ponad pięćdziesięciu lat ta prywatna firma wypracowała kulturę, w której każdy ma szansę odnieść sukces.

Plastipak inwestuje w swoich współpracowników, zapewniając możliwości praktycznego szkolenia, nieograniczony dostęp do innowacji branżowych i motywację do rozwoju kariery. Szczycimy się środowiskiem, w którym nasi współpracownicy mają swobodę i zachętę, by z zaangażowanymi sercami i umysłami wykraczać poza zwyczajność. Jesteśmy Pracodawcą Równych Szans M/K/Weteranem/Niepełnosprawnością.

Kariera w technologii

Przenieś swoją karierę techniczną na wyższy poziom

W Plastipak wszystko zależy od Ciebie. Znajdź swój cel i połącz swoje umiejętności techniczne z naszymi zaawansowanymi usługami produkcyjnymi, w tym systemami automatyzacji i robotyki. Jako część naszej firmy produkcyjnej i cyfrowo przemysłowej, pomóż nam zarządzać naszymi technologiami, analizować dane i rozwijać swoje talenty, aby zmienić przyszłość branży opakowaniowej.

Rekrutacja weteranów

Weterani na czele Plastipak Forward

Plastipak oferuje możliwości dla wojskowych przechodzących w swojej karierze do życia cywilnego. Cenimy etykę pracy, przywództwo i determinację, jaką te osoby wnoszą ze sobą do miejsca pracy, a ich dążenie do sukcesu jest zgodne z własnymi wartościami i celami Plastipak.

Dzięki zróżnicowanej kulturze firmy i wielu lokalizacjom, Plastipak oferuje mnóstwo karier, które mogłyby w dużym stopniu skorzystać z umiejętności i doświadczenia weteranów wojskowych.

Wartości Plastipak

Pracodawca równych szans

Plastipak jest pracodawcą równych szans. Cenimy różnorodność i uwzględniamy wyjątkowe różnice, talenty i perspektywy naszych współpracowników. Wszyscy wykwalifikowani kandydaci otrzymają wynagrodzenie za zatrudnienie bez względu na rasę, narodowość, płeć, wiek, religię, niepełnosprawność, orientację seksualną, status weterana lub stan cywilny. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami kariery.

Plastipak próbuje udostępnić www.plastipak.com wszystkim użytkownikom. Jeśli chcesz skontaktować się z nami w sprawie dostępności naszej strony internetowej lub potrzebujesz pomocy w wypełnieniu procesu aplikacji, wyślij wiadomość e-mail na adres gbtcstat@plastipak.com (wszelkie ogólne pytania dotyczące statusu podania o pracę, przesłane CV, otwarte stanowiska i wszelkie inne ogólne pytania nie otrzyma odpowiedzi).

Podstawowe wartości Plastipak

To właśnie podstawowe wartości Plastipak tworzą fundament, który pozwala pracownikom rozwijać się w zdrowym środowisku pracy.

Zaufanie – podstawa wzrostu
Odpowiedzialność – Bądź odpowiedzialny
Innowacje – Myśl inaczej
Uczciwość — postępuj właściwie
Godność – Szanuj innych
Różnorodność – Wzbogać miejsce pracy
Zaangażowanie – bądź zaangażowany
Środowisko — Oszczędzaj zasoby
Społeczność - Bądź dobrym obywatelem

Inwestowanie w Współpracowników

 

Zaangażowanie współpracownika Plastipak

Plastipak jest w pełni zainwestowane w swoich współpracowników z zaangażowaniem w zapewnianie praktycznych możliwości szkoleniowych, dostępu do innowacji branżowych i możliwości rozwoju kariery. Plastipak to firma, w której jej współpracownicy mają swobodę i zachętę do wykraczania poza zwyczajność… z zaangażowanymi sercami i umysłami.

Corporate Learning & Development

For decades, the corporate learning department has developed training to support the performance of technicians and engineers throughout the company. Technical training modules help associates gain the skills and knowledge necessary to work safely and to produce quality products. Plastipak has created a robust training program curriculum of more than 100 modules relating to PET blow molding, PET injection molding and HDPE extrusion and blow molding.

Zarządzanie wydajnością

Plastipak’s Performance Management system helps managers set strategic objectives to ensure alignment with business goals. This process has allowed the company to achieve exceptional business results. Managers and associates use annual performance reviews to create individual action plans that assist associates in strengthening their professional skills. For key associates, Plastipak creates individualized career development plans that include classroom and practical learning opportunities.

Akademia Plastipak 

Akademia Plastipak jest naszą wewnętrzną instytucją szkolnictwa wyższego w ramach Plastipak. Jego celem jest rozwój liderów w całym przedsiębiorstwie z umiejętnościami niezbędnymi do rozwoju zawodowego i osobistego.

Akademia Plastipak regularnie uruchamia nowe programy dotyczące zarówno technicznych, jak i menedżerskich inicjatyw edukacyjnych, jednocześnie wspierając angażujące środowisko. Akademia została wyróżniona nagrodą wzorową za innowacyjność i doskonałość od CorpU.

Uzyskaj odpowiedzi

Jak znaleźć swoją karierę w Plastipak?

How can I find a job that best suits my interest?

Jobs can be viewed by job category, location, or by using key words.  To search by location, type the city or state into the search bar, and click search button, or you can select a location from the options located on the left side of the page. You can also search by typing key words into the search bar at the top of the screen, such as Technician, Forklift, or Engineer, and clicking on the search button.  To search by job category, select the type of position you wish to apply, such as Full Time or Part-Time, on the left-hand side of page.

Proces składania wniosków

How long does the application process take?

If you are applying for the first time or creating your candidate profile, you can expect the application process to take approximately 15-20 minutes. Once you have created a candidate profile and are applying to another position, the process should only take 5-10 minutes.

Podczas procesu aplikacyjnego zostaniesz poproszony o szereg pytań, aby zbudować profil kandydata, w tym krótką ankietę i kwestionariusz ETE. Pola wymagane zostaną oznaczone czerwoną gwiazdką * i będą musiały zostać wypełnione przed przejściem do następnego kroku. Po uzupełnieniu profilu kandydata zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na nasze warunki. Jeśli aplikujesz bezpośrednio na stanowisko, zakończy to Twoje podanie.

Będziesz mieć możliwość utworzenia konta ogólnego, które umożliwi Ci ponowne zalogowanie się i aktualizację aplikacji oraz sprawdzenie statusu Twojej kandydatury.

Skąd mam wiedzieć, czy moja aplikacja została otrzymana?

Once you successfully completed your application, the system will send your provided email address a confirmation email. If you apply for multiple positions, you will receive an email notification for each position confirming your application was received.

Jak mogę śledzić status mojej aplikacji?

You may create an account at the time you apply for a position to be able to see the status of your application.

Pytania techniczne dotyczące dnia pracy, internetowego systemu rekrutacji Plastipak

What if I don't have an e-mail address?

An e-mail address is required to apply. If you do not have one, there are many sources for free e-mail accounts. Use a search engine such as Yahoo, Google, or others to locate these services. 

Co jeśli zapomnę hasła? Jak mogę ponownie uzyskać dostęp do moich danych?

Click the “Forgot Password” button on the login screen.  It will ask you to enter the email address you used when creating your account. The system will then send out a notification to the provided email address with instructions on how to reset your password.

Kiedy próbuję się zarejestrować, otrzymuję komunikat: „Ten adres e-mail jest już zarejestrowany”.

If this occurs, you have already registered with us using this e-mail address. To resolve the problem, simply access the login screen, click “Forgot Password,” and submit for a new password using your e-mail address. You will be able to update or change your password once you receive the e-mail notification.

Czym jest profil kandydata?

The Candidate Profile provides us with basic information, such name, phone number, and email address. The candidate profile can also indicate what type of positions that match your background. You will be able to maintain and change your candidate profile by creating an account and logging into the system.

Jak mogę zmienić lub zaktualizować swój profil?

To change or update your profile, create an account at the end of the application process.  This will enable you to log into the system using your identified same e-mail address and password. You will be able to add or edit information, including uploading a new resume or deleting an outdated one. Your changes will take effect once you hit the save button.

Co się stanie, jeśli zmienię profil kandydata, gdy aplikacja jest w toku?

Any changes you make to your candidate profile will take immediate effect and will be incorporated into previous or pending applications.

Jakie formaty i rozmiary dokumentów mogę przesyłać?

You can use standard Microsoft Office programs, such as Word, PowerPoint, and Excel. You can also upload files in the following formats: rich text format (RTF), plain text (TXT), and portable document format (PDF). Other file formats, such as ZIP files, cannot be processed.

Jak długo będą przechowywane moje dane?

Your data will be stored in our system for two years. If you login and update your profile on a regular basis, you will remain in the database. However, if a profile is not accessed for more than two years, it is deleted.

Jakie przeglądarki są obsługiwane?

The system is supported by all internet browsers, such as Internet Explorer, Chrome, Mozilla Firefox, and Safari.

Dodatkowe pytania?

If you still have unanswered questions related to your online application, please contact us at gbtcstat@plastipak.com.